Podnośniki elektryczne

Jesteś tutaj:

Podnośnik WUMAG WT 46 metrów

WUMAG WT 46 m - zdjęcie poglądowe

WUMAG WT 46 m - dane

Podnośnik: WUMAG WT 440
Wysokość robocza: 46 m
Wysięg boczny: 27 m
Udźwig: 280 kg
Podwozie: Mercedes Actros
Wysokość przejazdowa: 3,75 m

PODSTAWOWE INFORMACJE

WUMAG WT 440 - DIAGRAM PRACY

WUMAG WT 440 - diagram pracy

Podnośnik TEUPEN GT 25 R 25 metrów

TEUPEN GT 25 R 25 m - zdjęcie poglądowe

TEUPEN GT 25 R 25 m - dane

Podnośnik: TEUPEN GT 25 R
Wysokość robocza: 25 m
Wysięg boczny: 12,2 m
Udźwig: 200 kg
Podwozie: Przyczepa
Wysokość przejazdowa: 2,05 m

PODSTAWOWE INFORMACJE

TEUPEN GT 25 R 25 m - DIAGRAM PRACY

TEUPEN GT 25 R 25 m - diagram pracy

* Podane wymiary podnośników mają charakter orientacyjny i przedstawiają maksymalny zasięg podnośnika w optymalnych warunkach pracy. Rzeczywisty roboczy zasięg podnośnika jest uzależniony od konkretnego sposobu wykorzystania i warunków eksploatacji. Prawo do pomyłek i zmian parametrów podnośników zastrzeżone.

Podnośniki elektryczne sprawdzają się wszędzie tam gdzie jest zakaz używania silników spalinowych (diesla czy benzynowych). Podnośnik elektryczny charakteryzuje się cichą pracą, nie emituje szkodliwych spalin w pomieszczeniach zamkniętych jak również nie wytwarza szkodliwych gazów, które mogą stanowić zagrożenie dla materiałów, produktów czy pomieszczeń, budynków, hal.

Posiadamy w ofercie dwa podnośniki elektryczne. Pierwszy z nich to podnośnik na przyczepie (podnośnik spider, podnośnik pająk), którego wysokość robocza do 25 metrów. Podnośnik Teupen GT 25 R (podnośnik na przyczepie) posiada jednocześnie silnik elektryczne jak i silnik spalinowy diesla. Charakteryzuje się również tym, że jest bardzo niski jeżeli chodzi o wysokość przejazdową (wysokość przejazdowa to 2,05 metra) i bardzo wąski jeżeli chodzi o szerokość (szerokość przejazdowa to 1,78 metra). Małe wymiary podnośnika, ale za to bardzo duża wysokość robocza jak również niska masa własna, bo tylko 2,70 tony.

Drugi podnośnik w ofercie Szastaj.pl Szczecin to podnośnik, który jest montowany na pojeździe i jest to podnośnik koszowy z silnikiem spalinowym diesla. Wyżej wymieniony podnośnik ma możliwość pracy na silnik elektryczny, który ma dodatkowo zamontowany. Podnośnik charakteryzuje się bardzo dużą wysokością roboczą, bo do 46 metrów wysokości. Podnośniki elektryczne, które posiadamy w ofercie mają możliwość podczepienia ich do dźwigu i transportu w dowolne miejsce według potrzeb zamawiających klientów to jest do statków, do zbiorników, na kondygnacje budowanych budowli budynków i w wile innych miejsc gdzie nie ma możliwości wjechania podnośnikiem.