Podnośniki na przyczepach

Jesteś tutaj:

Podnośnik TEUPEN GT 25 R 25 metrów

TEUPEN GT 25 R 25 m - zdjęcie poglądowe

TEUPEN GT 25 R 25 m - dane

Podnośnik: TEUPEN GT 25 R
Wysokość robocza: 25 m
Wysięg boczny: 12,2 m
Udźwig: 200 kg
Podwozie: Przyczepa
Wysokość przejazdowa: 2,05 m

PODSTAWOWE INFORMACJE

TEUPEN GT 25 R 25 m - DIAGRAM PRACY

TEUPEN GT 25 R 25 m - diagram pracy

* Podane wymiary podnośników mają charakter orientacyjny i przedstawiają maksymalny zasięg podnośnika w optymalnych warunkach pracy. Rzeczywisty roboczy zasięg podnośnika jest uzależniony od konkretnego sposobu wykorzystania i warunków eksploatacji. Prawo do pomyłek i zmian parametrów podnośników zastrzeżone.

Podnośnik koszowy na przyczepie (podnośnik spider, podnośnik pająk) sprawdza się wszędzie tam gdzie podnośnik na samochodzie nie wjedzie. Podnośnikiem koszowym na przyczepie (podnośnik pająk, spider) możemy wjechać w wąskie bramy kamienic, do centrów handlowych, do kościołów, na hale czyli wszędzie tam gdzie wysokość przejazdowawynosi minimum 2,05 metra a szerokość przejazdowa minimum 1,78 metra.

Podnośnik koszowy na przyczepie, który posiadamy wyposażony jest w silnik elektryczny jak i w silnik spalinowy. Zasilenie elektryczne sprawdza się szczególnie wewnątrz pomieszczeń (centra handlowe, kościoły) w magazynach, halach gdzie nie wolno używać silników benzynowych czy diesla wytwarzające tłuste i szkodliwe spaliny. Podnośnik koszowy na przyczepie (pająk, spider) wyposażony jest w haki zaczepowe umożliwiające przetransportowanie podnośnika koszowego na przyczepie dźwigiem. Kolejną zaletą podnośnika koszowego na przyczepie Teupen GT 25 R jest jego niska waga to jest 2,70 tony a za to duża wysokość robocza aż do 25 metrów. Następną zaletą jaką ma podnośnik koszowy na przyczepie (podnośnik pająk, spider) jest silnik elektryczny (lub jeżeli jest taka potrzeba również silnik spalinowy, gdy nie ma możliwości podłączenia do zasilania elektrycznego).