Podnośniki terenowe 4×4

Jesteś tutaj:

Podnośnik WUMAG WT 46 metrów

WUMAG WT 46 m - zdjęcie poglądowe

WUMAG WT 46 m - dane

Podnośnik: WUMAG WT 440
Wysokość robocza: 46 m
Wysięg boczny: 27 m
Udźwig: 280 kg
Podwozie: Mercedes Actros
Wysokość przejazdowa: 3,75 m

PODSTAWOWE INFORMACJE

WUMAG WT 440 - DIAGRAM PRACY

WUMAG WT 440 - diagram pracy

Podnośnik WUMAG WT 36 metrów 4x4

WUMAG WT 36 m - zdjęcie poglądowe

WUMAG WT 36 m - dane

Podnośnik: WUMAG WT 355
Wysokość robocza: 36 m
Wysięg boczny: 25 m
Udźwig kosza: 360 kg
Podwozie: MAN LE 280 B 4 x 4
Wysokość przejazdowa: 3,90 m

PODSTAWOWE INFORMACJE

WUMAG WT 355 - DIAGRAM PRACY

WUMAG WT 355 - diagram pracy

* Podane wymiary podnośników mają charakter orientacyjny i przedstawiają maksymalny zasięg podnośnika w optymalnych warunkach pracy. Rzeczywisty roboczy zasięg podnośnika jest uzależniony od konkretnego sposobu wykorzystania i warunków eksploatacji. Prawo do pomyłek i zmian parametrów podnośników zastrzeżone.

Podnośniki terenowe z napędem 4×4 mają zastosowanie w pracach na trudnym, grząskimi i nierównym terenie. Podnośnik koszowy terenowy ( napęd na 4 koła – na wszystkie osie) wykorzystuje się szczególnie przy pracach energetycznych, elektrycznych, przy montażu słupów energetycznych, przy budowie linii napowietrznych, ponieważ prace tego typu prowadzone są przeważnie w trudnym i grząskim terenie, na polach czy lasach. Wysoko uniesione, zawieszenie podnośnika terenowego 4×4 jest szczególnie przydatne tam, gdzie zwykłe podnośniki nie są w stanie dojechać. Podnośniki koszowe terenowe 4×4 są również przydatne przy wycenie drzew na trudnym terenie, na budowach, tam gdzie powierzchnia terenu jest nierówna i występują duże koleiny.

Dodatkowym atutem w naszych podnośnikach koszowych terenowych 4×4 jest to, że podnośniki, w trakcie wynajmów podnośników koszowych dla Klientów są sterowane przez operatora za pomocą zdalnego radiowego sterowania. W sytuacji kiedy podnośnik koszowy terenowy 4×4 ,mimo swoich zalet, zakopie się to nasze podnośniki terenowe są na to przygotowane, ponieważ mają zamontowane punkty do holowania podnośnika (z przodu i z tyłu), aby można było wyciągnąć podnośnik z grząskiego terenu.

Terenowy Podnośnik teleskopowy koszowy SZASTAJ.pl Szczecin montowany na pojeździe charakteryzuje się dużym wychyłem bocznym, bo nawet do 29 m w bok ,co daje możliwość pracy również tam, gdzie nie ma możliwości bezpośredniego dojazdu podnośnika na przykład nad budowlami czy budynkami. Najwyższe nasze podnośniki terenowe sięgają do wysokości roboczej do 46 m. Podnośniki koszowe terenowe SZASTAJ.pl Szczecin z napędem na wszystkie osie charakteryzują się szerokim koszem, są w stanie pracować nawet 4 osoby a ich udźwig dochodzi do 360 kg, co sprawia, że wygoda i ergonomia pracy podnośników koszowych terenowych SZASTAJ.pl jest bardzo duża. Na szczególne zamówienie klientów i na wynajmy długoterminowe jesteśmy w stanie wynająć podnośniki nawet do 60 m.

Podnośniki koszowe terenowe 4×4 SZASTAJ.pl dowozimy na terenie całego kraju. Najwięcej zleceń wykonujemy na województwo zachodniopomorskie. Szczecin, skąd jesteśmy to główny obszar nasz działań, ale również takie miasta jak Gryfino, Pyrzyce, Stargard, Police, Nowogard, Świnoujście, Gorzów czy Kamień Pomorski.